Tere!

Kuidas Sul vahepeal läinud on? 

Mul on väga hea meel, et Sina ja ülejäänud 15 744 tervisliku toitumise huvilist olete kasutanud uut toitumiskava alates hetkest, kui selle avalikustasime. Selline rahvamass täidab kogu Tallinna laululava! Oled osa suurest ja sihikindlast seltskonnast, suur aitäh Sulle usalduse eest! 

Kui mäletad, siis septembri alguses lubasin tuunida Erik Orgu teenuse tippvormi ning teatasin, et väga palju uut ja huvitavat ootab veel ees. 

Nüüd on mul au esitleda Sulle funktsionaalsust, mis muudab toitumiskava veel personaalsemaks - tänasest on võimalus näha ja valida retsepte hinnaklassi järgi!

Veel personaalsem toitumiskava

Kui varem arvestasime Sinu füüsilise koormuse, toitumisharjumuste, üldfüüsise ja toiteainevälistustega, siis nüüd on Sul võimalik valida retsepte lähtuvalt kolmest hinnaklassist.

Me määrame hinnaklassid koostisosade järgi ja Sina ise paned endale kokku täpselt nii taskukohase menüü nagu soovid. Näiteks kõige odavama hinnaklassi (€) toite tarbides on keskmine päevane toidu maksumus vaid 5,70 eurot! Süsteemis on aga hinnad toodud arvestades Sinu personaalset toidukogust.

Lihtne seadistada

Esmalt näitame Sulle kõigi kolme hinnaklassi retsepte, aga kui oled profiilis oma valiku teinud, kuvame Sulle vaid selle või nende hinnaklasside retsepte, mille oled ise valinud!

Kui jätad aktiivseks valiku "Näita retseptide hinnaklassi", siis toome hinnaklassid välja ka toitumiskava vaates, kus oled seni harjunud nägema toidu valmistamise aega ja süsivesikute kogust. 

Retsepti vahetades näed samuti, milline on ühe või teise retsepti hinnaklass ja kui palju Sinu toidukorrad maksavad. Tervislikult toitumise hind on nüüd veel paremini Sinu enda kätes! 

Palun anna teada, kuidas Sulle selline lahendus meeldib. Koos Sinuga arendame süsteemi veelgi paremasse vormi. 

Tea, et väga palju uut ja huvitavat ootab veel ees! Töötame iga päev selle nimel, et Sinu käsutuses oleks parim toitumisnõustamise teenus, mida kunagi oled kasutanud. Juba lähiajal plaanime astuda uusi samme menüü veelgi personaalsemaks muutmise suunal!

Sinu toitumisnõustaja
Erik Orgu koos tiimiga

Kas te leidsite oma vastuse?