Tere!

Erik Orgu toitumiskavaga on tervislik toitumine muutunud veel mugavamaks ja lihtsamaks.

Tutvustan sulle Erik Orgu toitumiskava, mida näed nii erikorgu.ee leheküljel kui ka "Erik Orgu – Elu ilma dieedita" iOS ja Android äppides.

Toitumiskava – sinu igapäevane menüü

Oma igapäevast menüüd näed toitumiskava vaates. Liikudes paremale või vasakule saad näha nii järgmiste kui ka varasemate päevade menüüsid.

Klõpsates toidukorrale, saad retsepti vaadata, seda hinnata ja ka endale meeldiva vastu välja vahetada. 

Paljusid koostisosi saab sinu eelistusi silmas pidades vahetada muu meelepärase vastu nii, et maitseelamus ei kannata. Olen iga retsepti puhul pannud paika koostisosade asendused nii, et need tõesti kokku sobiks. See on ainulaadne Eestis. 

Toitumiskava all näed uut ja paremat kaalugraafikut. Et sul eesmärk alati silme ees oleks, näitame sulle ka päeva, millal võiksid oma ideaalse kaalu saavutada. See aitab sul oma edusamme jälgida.

Mugavam ostunimekiri

Ostunimekiri aitab sul senisest paremini poest vajalikke toiduaineid soetada.
Vali, millisteks toidukordadeks ja kellele ostunimekirja koostad (meie soovitame nädal või pool nädalat, et säästaksid poes käimiselt aega).

Ostunimekiri on ülilihtne viis saada ülevaade toidukordadeks vajaminevast ning need poest kergesti üles leida. Oleme eraldi ära märgistanud koostisained, mis on kiiresti riknevad, et saaksid need toidud võimalusel varem ära teha. Lisaks leiad osade toiduainete juurest nõuandeid, kuidas poes kõige parem valik teha.

Ostunimekirja saad mugavalt oma pereliikmetega meili teel jagada.

Sinu profiil

Loome sulle toidud täpselt sinu parameetrite alusel. Leiad need ühtse profiilivaate alt, kust saad neid mugavamalt kohandada ja jälgida.
Esimese asjana saad määrata oma kehakaalu ja aktiivsustaseme. 

Kui soovid muuta enda isiklikke andmeid ja toitumiseelistusi, saad seda teha, kui vajutad nupule [Muuda oma profiili ja toitumiseelistusi].

Sellel lehel avaneb võimalus muuta enda isikuandmeid ning soovi korral määrata allergeenid, mis välistatakse sinu personaalsest toitumiskavast.

Pereliikmed

Loomulikult ei kao kuhugi ka pereliikmete lisamise võimalus. Seda saad teha samuti oma profiilivaatest. Pereliikme lisamine on sama lihtne nagu enda andmete muutmine.

Sinu liitumine

Oma makseplaane saad hallata profiilivaates, kui klõpsad nupule [Sinu liitumine].

Liitudes saad valida kolme makseplaani vahel, mida saad igal ajal vastavalt oma soovidele muuta – igakuiselt uuenev ja igal hetkel lõpetatav liitumine, 6-kuu plaan ja 12kuu plaan. 

Nagu ikka, saad soovi korral 14 päeva jooksul ostu sooritamisest enda raha tagasi. 

Ära unusta, et kui oled meilt saanud sooduskoodi, siis saad ka selle sisestada makseplaanide vaates.

Kas te leidsite oma vastuse?